Jesteś tutaj:Kultura Akustyczna Radiostacja wystąpi w Łubowie
środa, 16 października 2019 13:20

Akustyczna Radiostacja wystąpi w Łubowie

  mn
Akustyczna Radiostacja wystąpi w Łubowie zdjęcie nadesłane

Miłośników muzyki z lat 80. zapraszamy do Łubowa na koncert w wykonaniu Akustycznej Radiostacji, który odbędzie się w ostatnią sobotę października.

Choć lata mijają, a wraz z nimi zmieniają się trendy muzyczne, to utwory z lat 80. wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Przeboje tej dekady do dziś królują na wielu koncertach i imprezach.

W sobotę, 26 października o godz. 18.00 w Domu Kultury w Łubowie nie zabraknie utworów gwiazd minionych lat. Wszystkich, którzy chcą posłuchać i pośpiewać razem z nami zapraszamy na muzyczne wspomnienia. Wstęp wolny.

Organizatorami koncertu jest Biblioteka Publiczna Gminy Łubowo, Gmina Łubowo, Powiat Gniezno i Centrum Kultury „Scena to dziwna”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane