Jesteś tutaj:Kultura Wystawa Klubu Foto 50+ w bibliotece
czwartek, 17 października 2019 11:24

Wystawa Klubu Foto 50+ w bibliotece

  mn
Wystawa Klubu Foto 50+ w bibliotece archiwum redakcji

Gnieźnieńscy seniorzy i jednocześnie amatorzy fotografii zapraszają na wernisaż zdjęć swojego autorstwa, który odbędzie się w książnicy przy ul. Staszica.

Wystawę o urodzie natury w naszym kraju już wielu zna, a przynajmniej kojarzy jej koloryt. Teraz organizatorzy chcą zaprosić na edycję światową. Klub Foto 50+ wraz z Biblioteką Publiczną Miasta Gniezna zapraszają do zapoznania się z drugą odsłoną wystawy fotograficznej

„W krainie flory i fauny – cz. II świat”. Rośliny i zwierzęta z całego świata zapełniły fotograficzne kadry wszystkich członków Klubu Foto 50+. Jedenastu autorów - Elżbieta Filipiak-Fekner, Jerzy Gozdowski, Dariusz Kozłowski, Anna Lis, Łucja Patryas, Aleksandra Przybylska, Marzanna Szkopek, Andrzej Tonicki, Bronisław Wolnowski, Marian Zieliński - dzieli się swoimi zdolnościami obserwacyjnymi i fotograficznymi.

Wernisaż odbędzie się w czwartek 24 października o godzinie 12.00 Filii nr 2 gnieźnieńskiej biblioteki przy ul. Staszica 12a. Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane