Jesteś tutaj:Blogi Bunt marksistowskich miernot
poniedziałek, 21 października 2019 07:40

Bunt marksistowskich miernot

  Paweł Kamiński

W miniony piątek miał miejsce protest lewackich środowisk przeciwko projektowi ustawy „stop pedofilii”.

Organizatorzy stanęli jednocześnie w obronie edukacji seksualnej. Protest opatrzony hasłem „jesień średniowiecza” powinien zostać zapamiętany jako „bunt marksistowskich miernot”! Dlaczego? Na temat wprowadzania seks edukacji dla najmłodszych napisano już wiele książek i prac, a napisali je przede wszystkim sami marksiści pokazując drogę ku rewolucji społecznej. Historia ta nie jest krótka, a co więcej zawsze wychodzi spod czerwonej gwiazdy. Oto fakty:

Bolszewicy

W grudniu 1917 r. przywódca bolszewików Włodzimierz Ilicz Lenin podpisał serię dekretów likwidujących w praktyce instytucję małżeństwa oraz znoszących dotychczasowe kary za utrzymywanie stosunków homoseksualnych i usuwanie ciąży. Tak zaczęła się w Rosji bolszewicka rewolucja seksualna, zmierzająca do rozbicia rodziny i zniszczenia starej, tzw. burżuazyjnej moralności. Na pierwszym zjeździe młodzieżowego Komsomołu przyjęto statutowy zapis nakładający na każdego komsomolca i komsomołkę obowiązek zaspokajania popędu płciowego współtowarzyszy. Wprowadzenie przez bolszewików edukacji seksualnej spowodowało wielką falę gwałtów na dziewczynach pochodzących ze starych elit, dokonywanych przez proletariackich kolegów z klasy. Wprowadzali oni w życie rewolucyjne pomysły, za jednym zamachem zwalczając „wrogów ludu” i wyzwalając ich od reakcyjnych przesądów. Większość rosyjskich studentów twierdziła w latach 20., że miłość i małżeństwo to „burżuazyjne przeżytki”, a komuniści powinni prowadzić niczym nieskrępowane życie seksualne – im mniej w związkach damsko-męskich uczucia, tym bardziej mają one komunistyczny charakter. Małżeństwo miało ograniczać wolność i poniżać kobiety. (za historia.org.pl)

Marksiści szkoły frankfurckiej

Wilhelm Reich twierdził, że „społeczeństwo wolne” mogłoby powstać jedynie w przypadku, gdyby jednostki ludzkie – szczególnie osoby młode i dorastające – otrzymały pozwolenie na swobodne realizowanie swoich uciech cielesnych i rozkoszy zmysłowych, czyli na pełne zaspokojenie potrzeb seksualnych. Jako przykład przytaczał sytuację, w której „wolne społeczeństwo” nie tylko nie zakazywałoby dzieciom masturbacji, ale karałoby tych dorosłych, którzy pod wpływem wyznawanych konserwatywnych poglądów zabranialiby młodemu człowiekowi seksualnego samospełnienia.

Erich Fromm i Max Horkheimer uważali, że skoro głównymi źródłami tłumiącymi popęd seksualny były system, rodzina, religia i wychowanie, rozbudzenie popędu seksualnego miało zniszczyć wychowanie, religię, rodzinę i system.

Z analizy tekstów Herberta Marcuse wyłania się jednolity przekaz, wedle którego celem edukacji seksualnej jest zniszczenie instytucji małżeństwa i rodziny, czyli podstawowej komórki społecznej, a wychowanie seksualne powinno doprowadzić do rewolucji społecznej i stworzenia nowego człowieka, który odrzuci tradycyjną moralność i kulturę. W wyniku tego ma powstać nowe społeczeństwo. (za „Marksizm Kulturowy” Dariusza Rozwadowskiego)

I na koniec zacytuję dość obszerny fragment książki Dariusza Rozwadowskiego „Marksizm Kulturowy”, który jasno i czytelnie przedstawia powody wprowadzania edukacji seksualnej:

„Dlaczego seks miał tak duże znaczenie dla rewolucjonistów? Odpowiedź wydaje się dość prosta, w dodatku – można jej udzielić bez względu na różnice światopoglądowe.

Człowiek zdobywa podstawowe umiejętności, w tym zdolność zaawansowanego myślenia, i uczy się zachowań społecznych w dzieciństwie. Do okresu dojrzewania, czyli do ok. 13. roku życia, popęd seksualny jest w zasadzie nieobecny w psychice dziecka, przez co nie zakłóca rozwijania innych zainteresowań. Potwierdzają to wszystkie nurty psychologii rozwoju. Nawet w psychoanalitycznym modelu rozwoju, w którym seks stanowi jedno z kluczowych pojęć, funkcjonuje tzw. okres latencji, czyli wyciszenia, a nawet zupełnego uśpienia popędu seksualnego, i trwa od ok. 6. roku życia do początku okresu dojrzewania. Dla dziecka decydującym okresem rozwoju jest późne dzieciństwo, bo wówczas rozpoczyna naukę i rozwija umiejętności intelektualne umożliwiające zdobycie wykształcenia. Psychoanaliza nie tłumaczy, z jakich przyczyn natura akurat wtedy, w tym najważniejszym okresie rozwoju, wyłącza popęd seksualny, pozwalając dziecku rozpoczęcie nauki i socjalizację, ale potwierdza, że tak się dzieje. (….)

Najważniejszym problemem każdego stylu wychowania, jeżeli ma on umożliwić człowiekowi wydajne funkcjonowanie w nowoczesnym społeczeństwie, jest znalezienie sposobu i metod, za pomocą których będzie można opóźnić odkrycie przez młodego człowieka najprostszej fizjologicznej przyjemności seksualnej. Spowodowane jest to tym, że łatwe osiąganie takiej przyjemności zmniejsza motywację do podejmowania niełatwego i mało przyjemnego wysiłku nauki, żmudnych ćwiczeń i pracy. Jeżeli popęd seksualny zostaje rozbudzany w dzieciństwie, prowadzi to do utrudnienia procesu edukacji i wychowania. Uwaga młodego człowieka jest wówczas rozpraszana, co uniemożliwia koncentrację, a zatem przeszkadza lub wręcz nie pozwala zdobyć wysokich kwalifikacji. W konsekwencji tego jednostka zostaje społecznie upośledzona w dorosłym życiu oraz obniżeniu ulega średni poziom wykształcenia całego społeczeństwa.

Proces edukacji i wychowania zawsze opiera się i musi opierać się na przymusie. Jeżeli przebiega prawidłowo, w optymalnych warunkach jest zastępowany przez pozytywny autorytet rodziców i wychowawców, a w starszym wieku człowiek nabywa umiejętności automotywacji. Rozbudzanie popędu seksualnego u dzieci i młodzieży w sposób oczywisty zakłócałoby cały ten proces. Rodzice przeciwstawialiby się temu i staraliby się stosować różne, czasami nawet stosunkowo brutalne, środki dyscyplinujące. Krótko mówiąc – doszłoby do skonfliktowania rodziny, pozytywny autorytet rodziców uległby obniżeniu, a najskuteczniejszy mechanizm optymalnej reprodukcji zachowań kulturowych zostałby rozbity. Na tym właśnie zależało i zależy marksistom. Nie chodziło o seks jako źródło przyjemności, ale o wykorzystanie go w celu obniżenia średniego poziomu kwalifikacji społeczeństwa. Wydajna produkcja sprawia bowiem, że ludzie żyją w dobrobycie i nie w głowie im rewolucje, a dyskusje o wolności stają się tylko pustymi frazesami. Wydaje się to oczywiste dla każdego, kto potrafi racjonalnie myśleć, dlatego marksiści postawili sobie za jeden z głównych celów pozbawienie społeczeństwa umiejętności racjonalnego myślenia.”

W Gnieźnie mieliście Państwo okazję usłyszeć o buncie marksistowskich miernot. Czy uczestnicy tego mało licznego spotkania mają świadomość, że w ten sposób utożsamiają się z najbardziej klasycznym marksizmem? Jeśli nie, to właśnie o tym się dowiedzieli. Bez reakcji ten bunt z pewnością przerodzi się w dyktaturę. Czy możemy na to pozwolić? Non possumus!

27 komentarzy

 • Link do komentarza Leonard niedziela, 10 listopada 2019 16:45 napisane przez Leonard

  Święte słowa o miernotach. Dobry wykład!

 • Link do komentarza urzędas sobota, 09 listopada 2019 23:55 napisane przez urzędas

  Stanisław Cat-Mackewicz powiedział, że w Anglii drogę do rządów torują istotne przymioty polityczne, dobre przewidywanie wypadków politycznych, realizm w ocenie faktów. U nas frazes sentymentalny. Anglicy szukają indywidualności, my wywyższamy miernoty" - zauważał. Niestety, w Polsce często wybiera się ludzi w oparciu o rzekome sukcesy z poprzednich stanowisk i proces ten trwa aż "przekroczą swój próg kompetencji". Czyli nieuchronnie zmierzają tak wysoko, że powierzona im funkcja będzie przekraczała ich wiedzę i umiejętności. Także system edukacji promuje intrygantów, a skutecznie eliminuje jednostki mające zadatki na zdobycie jakichkolwiek kompetencji. Wybrani liderzy pilnują, by w ich okolicach nie pojawiła się osoba bardziej zdolna i kompetentna. A już nie daj Boże, aby ktoś taki był w wyborach ich konkurentem. Otaczać się wolą więc miernotami, które im nie zagrożą w błogim przeżywaniu kolejnej kadencji. Miernoty sa ślepo wierne wodzowi i partii bo wiedzą, że upadek wodza to także ich koniec. I te kilka słów prawdy dedykuję czytelnikom, by wyciągnęli wnioski obserwując regres, impas i dekoniunkturę naszego miasta, ale także, co ostatnio widać naszego powiatu.

 • Link do komentarza Jerzy czwartek, 07 listopada 2019 16:21 napisane przez Jerzy

  Panie radny, użył Pan i tak bardzo łaskawego określenia na tych nędzników. A ten bobhaus, któremu to się nie podoba, to pytam go, gdzie on jest jak takie łajzy nas obrażają i to publicznie? Wam wolno, ale od was to wara, co?

 • Link do komentarza bobhaus środa, 06 listopada 2019 21:54 napisane przez bobhaus

  Panie Kamiński nie poniża się nikogo tym bardziej młodych mających inne poglądy ,,miernotami,,
  To takie małe , ale widac inaczej pan nie potrafi.

 • Link do komentarza Ja_Jestem środa, 06 listopada 2019 10:36 napisane przez Ja_Jestem

  Do:kibolo:
  ************
  Całkowicie się z panem zgadzam, z jednym wyjątkiem - młodzież też może mieć prawicowe poglądy, nie koniecznie takie same jak stary kawaler z kotem, ale zawsze swoje.

 • Link do komentarza senior środa, 06 listopada 2019 00:57 napisane przez senior

  Kim pan jest panie qwertz, ze wchodzi pan w obszary zarezerwowane tylko do Pana Boga? To nie do pana należy ocena zachowania konkretnych osób i proszę sobie raz na zawsze to zapamiętać. Pan sobie uzurpuje uprawnienia boskie,bo tylko On może rozliczać uczynki każdego człowieka.

 • Link do komentarza mjj wtorek, 05 listopada 2019 11:51 napisane przez mjj

  Do qwertz i tych "jaśnie oświeconych", którzy wypowiadają się na wszystkie tematy na każdym forum, ale czasem także publicznie. Wypominanie Kamińskiemu, ze wydawał i sprzedawał płyty metalowe przed kilkudziesięciu laty coraz bardziej śmieszy . Jak widać, nie macie się do czego przyczepić, ale także robił to z wielkim zapałem pewien lokalny polityk. No cóż, pewnie ani on, ani wy nie wiecie, że wśród wielu największych świętych są tacy, których życie dalekie było nie tylko od ideału, ale wręcz godne potępienia. Jednak ich wielką zasługą było to, że zrozumieli swój błąd, potrafili się nawrócić i dzisiaj odbierają kult na ołtarzach całego świata. Ale wy o tym nie możecie wiedzieć, bo jesteście od Kościoła daleko i wolicie siać intrygi oraz manipulować faktami tylko po to, by przyniosły one wam lub waszemu otoczeniu wymierny pożytek.

 • Link do komentarza qwertz poniedziałek, 04 listopada 2019 22:34 napisane przez qwertz

  @Stefan12:
  No tak, Pani Hennig-Kloska mniej uprawniona do przyjmowania komunii św. niż Pan Kamiński, swego czasu polski wydawca muzyki norweskiej kapeli metalowej Burzum, której wokalista odsiadywał wieloletni wyrok za morderstwo i podpalenie trzech kościołów.

 • Link do komentarza kibolka poniedziałek, 04 listopada 2019 20:17 napisane przez kibolka

  ja sie ponownie pytam: kto w tym mieście na to pozwala?

 • Link do komentarza przyjaciel wtorek, 29 października 2019 08:53 napisane przez przyjaciel

  Kibolo! Sexu się nie uprawia. Uprawia się pole. Sex jest cechą człowieka, który ma nam towarzyszyć w małżeńskim życiu przeżyć erotycznych. Nie jest jednak warunkiem niezbędnym, by prowadzić normalne życie, także często z różnych powodów pozbawione tego czynnika. Bez niego można żyć i realizować inne życiowe cele. Jeżeli Pan tego nie rozumie, to Pana przypadłość niestety nieuleczalna.

 • Link do komentarza Koryfeusz poniedziałek, 28 października 2019 21:08 napisane przez Koryfeusz

  Obywatel, doprecyzowując to z osobą poniżej 15 lat. Moim zdaniem tę granicę wieku należy podwyższyć. Co do reszty masz rację. Ci co protestowali i zrobili wokół tego szum to albo tego obywatelskiego projektu nie przeczytali dokładnie, ze zrozumieniem, albo zinterpretowali po swojemu. Pewnie to drugie i to zrobione celowe, by bronić tej całej ideologii gender, lgbt i innych głupot.

 • Link do komentarza Obywatel niedziela, 27 października 2019 05:56 napisane przez Obywatel

  Ludzie poczytajcie co ideologia lgbt chce wprowadzić do szkół waszym dziecku i co oni wyprawiają w zachodnich krajach świata, a potem bierzcie się do komentowania. Na biologii jest wyjaśnione co do czego i wog. Polskie prawo przewiduje, że sex z 15 lata jest wykroczeniem karnym i jakoś nikt tego nie protestował A teraz jak wprowadzają ustawa by chronić małoletnich to wielkie halo od razu. Wiem, że siła mediów społecznościowych i kłamstw oglupia większość ludzi no ale bez przesady

 • Link do komentarza Koryfeusz sobota, 26 października 2019 13:06 napisane przez Koryfeusz

  kibolo, ale jeśli chodzi o seks to trzeba do tego być dojrzałym. To nie jest coś dla dzieci tylko dla dorosłych ludzi. Dzieci mają być dziećmi, uczyć się, bajki oglądać w telewizji, słuchać piosenek dla dzieci, a nie seks im w głowie. Dla nich to ma być zakazany owoc. Na wszystko przyjdzie właściwa pora. Poza tym jakieś zasady moralne muszą być.
  Co do jednego z tych haseł, to ta dziewczyna niech założy wór pokutny i modli się przed ołtarzem o rozum.

 • Link do komentarza kibolo piątek, 25 października 2019 18:28 napisane przez kibolo

  Młodzi i tak będą uprawiać seks mimo zakazu by robiła to świadomie.Ale o to chodzi staremu kawalerowi z kotem,aby nie pierdoliła PiS.

 • Link do komentarza szperacz piątek, 25 października 2019 11:15 napisane przez szperacz

  Janusz Korwin-Mikke był pytany w pewnej telewizji w Polsce o to, czy ideologia LGBT i gender są według niego zagrożeniem i niebezpieczeństwem. Polityk Konfederacji nie tylko stwierdził, ze są większym zagrożeniem niż "zmiany klimatyczne", ale i nazwał ruchy LGBT "próbą psucia normalnego społeczeństwa". - Proszę zwrócić uwagę, że ci, tfu, geje, nie mylić z homosiami, to jest zupełnie co innego, bardzo wielu gejów to nie są w ogóle homoseksualiści, oni to udają, bo to się opłaca. Oni są opłacani z Zachodu, żeby rozwalić społeczeństwo - powiedział.

 • Link do komentarza też rodzic piątek, 25 października 2019 02:45 napisane przez też rodzic

  Dlaczego posłanka Hening-Kloska na ten bunt nie przyprowadziła własnych dzieci?

 • Link do komentarza Wiesław środa, 23 października 2019 22:58 napisane przez Wiesław

  Pedofile chcą swoich praw człowieka do sexsu. Jedno dziecko na dzień od państwa. Albo pójdą do UE na skargę. Żaden w świecie reżim od początku świata nie zrobił tyle złego co demokracja. Wszyscy myślą że wszystko mogą a tak nie jest. Są wartości których nie wolno łamać bo inaczej zginie ludzkość.

 • Link do komentarza Credo wtorek, 22 października 2019 05:39 napisane przez Credo

  "(...)Genderyści postępują według zasad swojego ideowego ojca - Wilhelma Reicha, który od dziecka był zwyrodnialcem seksualnym postulującym, aby nie atakować wprost Kościoła i głoszonych przez niego wartości, tylko seksualizować dzieci.
  (...)Reich sądził, że młodzież powinna jak najszybciej rozpocząć współżycie seksualne. Postulował, żeby budować dla nich specjalne domy, aby mogli to robić. Mało tego: twierdził, że odkrył „energię seksualną”, która jest w świecie i jest w stanie ją uchwycić w budkach przypominających wiejskie wychodki. Gdy wyemigrował do USA, to oferował ludziom, aby wchodzili do takich budek, które on sam produkował i sprzedawał reklamując je jako pomieszczenia wzmacniające możliwości seksualne. Jednak za te nadużycia został zamknięty w więzieniu w Stanach Zjednoczonych, gdzie zmarł.(...)"

 • Link do komentarza wicek poniedziałek, 21 października 2019 21:15 napisane przez wicek

  jak pies ogrodnika

 • Link do komentarza ludwik3 poniedziałek, 21 października 2019 20:35 napisane przez ludwik3

  Dlaczego lokalny Kościół na takie rzeczy pozwala? Za chwilę wejdą z tym chamstwem do Katedry! Ponad to to pseudo lewicowe środowisko ma w naszym mieście swoją siedzibę na tzw, Latarni, czyli nad Wenecją. Jest to miejsce utrzymywane z naszych pieniędzy, które Prezydent Budasz na ich utrzymanie przeznacza. Lokalni mieszkańcy Wenei i okolic są bardziej autentyczni, nawet po "jabolu" i nie otrzymują wielkich dotacji.
  Skończmy z tupetem członków Krytyki Politycznej/Partia Razem (p.Kasprzak i p.Bartkowiak) którzy uważają, że wszystko się im należy-a co oni zrobili dla Miasta?

startpoprz.12nast.koniec

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane