Jesteś tutaj:Kultura Koncert „Wszystkie pokolenia dla Niepodległej”
wtorek, 05 listopada 2019 08:04

Koncert „Wszystkie pokolenia dla Niepodległej”

 
Koncert „Wszystkie pokolenia dla Niepodległej” zdjęcie nadesłane

W najbliższy czwartek w auli I Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się koncert zatytułowany „Wszystkie pokolenia dla Niepodległej”.

Podczas uroczystego koncertu wystąpią zespoły reprezentacyjne Powiatu Gnieźnieńskiego: Zespół Tańca Ludowego „Gniezno”, Orkiestra Dęta Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Chór Metrum, a specjalny program zaprezentują również dzieci z przedszkola „Bajkowy Świat”.

Do wspólnego świętowania rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszają Powiat Gnieźnieński oraz Centrum Kultury „Scena to dziwna”. Wstęp na koncert, który odbędzie się w czwartek 7 listopada o godzinie 18.00 w auli I LO, jest bezpłatny.

1 komentarz

  • Link do komentarza umizg wtorek, 05 listopada 2019 11:13 napisane przez umizg

    Gratulujemy szybkiej promocji!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane