Jesteś tutaj:Kultura Wystawa rysunku i malarstwa Klubu Plastyka
środa, 06 listopada 2019 20:23

Wystawa rysunku i malarstwa Klubu Plastyka

  mn
Wystawa rysunku i malarstwa Klubu Plastyka zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na otwarcie wystawy połączone ze spotkaniem twórczym, podczas którego można zobaczyć jak powstaje dzieło, jak również samodzielnie podjąć próbę pracy przy sztaludze.

Klub Plastyka skupia około 23 uczestników. Są to osoby czynne zawodowo i będące na emeryturze. Tworzą w różnych technikach malarskich, wzajemnie prowokując się do poszukiwania kolejnych dróg rozwoju.

Malują pejzaże, faunę i florę, martwą naturę, architekturę, portrety, sceny rodzajowe, kopie obrazów znanych artystów oraz abstrakcyjne kompozycje. Tworząc swoje prace często korzystają ze wsparcia instruktora Kazimierza Muszyńskiego. Swój warsztat doskonalą podczas zajęć w pracowni Miejskiego Ośrodka Kultury, a także uczestnicząc w plenerach malarskich oraz organizując wspólne wyjścia i wyjazdy ze szkicownikiem.

Otwarcie wystawy odbędzie się w czwartek 7 listopada o godz.18.00 w Starym Ratuszu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane