Jesteś tutaj:Kultura Jarmark Bożonarodzeniowy już wkrótce
środa, 13 listopada 2019 16:09

Jarmark Bożonarodzeniowy już wkrótce

 
Jarmark Bożonarodzeniowy już wkrótce archiwum redakcji

Już za niespełna miesiąc odbędzie się szósta edycja jarmarku bożonarodzeniowego, który ponownie zagości na gnieźnieńskim Rynku. 

Od 4 do 8 grudnia grudnia w Gnieźnie trwać będzie VI Jarmark Bożonarodzeniowy. Zainaugurowana w 2014 roku tradycja, co roku zyskuje na popularności, a w programie pojawić się mają kolejne atrakcje. Nie inaczej będzie w tym roku. 

Oprócz tradycyjnych straganów z różnymi produktami m.in. rękodziełem, przysmakami z domowej (i nie tylko) kuchni oraz świątecznymi ozdobami nie zabraknie także food trucków. Na Rynku stanie także scena, z której popłyną świąteczne piosenki i pastorałki. 

W dniu rozpoczęcia jarmarku odbędzie się także uruchomienie choinki na Rynku - szczegółowy program wydarzenia, trwającego pięć dni, pojawi się już wkrótce.

1 komentarz

  • Link do komentarza pytajnik czwartek, 14 listopada 2019 00:25 napisane przez pytajnik

    I znowu będzie dziesięć straganów na krzyż przez cztery dni?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane