Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty muzyczne w bibliotece
poniedziałek, 18 listopada 2019 13:44

Warsztaty muzyczne w bibliotece

  mn
Warsztaty muzyczne w bibliotece zdjęcie nadesłane

Literatura lubi się z wieloma dziedzinami artystycznych wypowiedzi, dlatego wyśmienicie zagra również w duecie z dźwiękiem. Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza młodzież szkół średnich do udziału w warsztatach artystycznych.

Pomysłodawcą i dyrygentem tej inicjatywy jest miłośnik muzyki i pięknego słowa Aleksander Schmidt znany wszystkim jako Tom Bishop.

Jeśli lubisz śpiewać, grasz na instrumencie i pociągają Cię artystyczne poszukiwania, to warsztaty „Co jest grane" są właśnie dla Ciebie. Spotkania mają na celu uwrażliwienie młodych ludzi na świat literatury i muzyki, a także zmotywowanie ich do podejmowania własnych artystycznych poszukiwań.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 18.11.2019 roku, o 16.00 w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna przy ul. Mieszka I 16 (Czytelnia Biblioteki Głównej).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane