Jesteś tutaj:Kultura Giełda Winyli ponownie zagości w Młynie
środa, 20 listopada 2019 16:25

Giełda Winyli ponownie zagości w Młynie

  mnopr
Giełda Winyli ponownie zagości w Młynie zdjęcie nadesłane

We wtorek 5 grudnia odbędzie się trzecia edycja giełdy winyli oraz płyt kompaktowych Vinyl Zone w Klubie Muzycznym Młyn.

Jest to niebywała okazja dla kolekcjonerów aby kupić, sprzedać bądź wymienić się swoimi kolekcjami. Podczas muzycznego targu, do dyspozycji gości będzie kilka tysięcy płyt winylowych oraz kompaktowych, w różnorodnych gatunkach muzycznych w atrakcyjnych cenach! Nie zabraknie również akcesoriów do dawnych nośników muzycznych.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 5 grudnia w godzinach od 17:00 do 20:00. Dla zainteresowanych wystawieniem się na giełdzie prosimy o kontakt pod nr. 537 624 377. Wstęp bezpłatny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane