Jesteś tutaj:Kultura „50 lat z kamerą”
wtorek, 26 listopada 2019 09:09

„50 lat z kamerą”

  mn
„50 lat z kamerą” zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, podsumowujące pół wieku pracy twórczej gnieźnieńskiego dokumentalisty Bogumiła Bieleckiego.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na uroczystość jubileuszową Bogumiła Bieleckiego „50 lat z kamerą”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 1 grudnia 2019 r. o godz. 17.00 w Starym Ratuszu.

Spotkaniu z gnieźnieńskim filmowcem – dokumentalistą, towarzyszyć będzie premiera bajki „O smoku wawelskim”, ciekawostki pominięte podczas montażu właściwego materiału filmowego, wypowiedzi i wspomnienia znanych w Gnieźnie osób, które miały możliwość współpracować z Bogumiłem Bieleckim.

Będzie także okazja zobaczyć okolicznościową wystawę i oraz by poznać bohatera uroczystości od innej niż dotąd strony. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane