Jesteś tutaj:Kultura Koncert Dezertera już w piątek
środa, 27 listopada 2019 08:47

Koncert Dezertera już w piątek

 
Koncert Dezertera już w piątek archiwum redakcji

Już w najbliższy piątek na deskach Klubu Muzycznego "Młyn" wystąpi punkowo-rockowa grupa Dezerter.

Ostatni raz zespół gościł w Gnieźnie w ubiegłym roku, przyciągając sporą publikę. Tym razem przyjedzie do Pierwszej Stolicy Polski w ramach trasy koncertowym z jakże mocnym repertuarem, którego większości fanów dobrej muzyki rockowej nie trzeba specjalnie przedstawiać. W lutym zespół dorobił się premierowego minialbumu „Nienawiść 100%”.

Koncert odbędzie się w piątek 29 listopada w Klubie Muzycznym "Młyn" o godzinie 20:00. Bilety w przedsprzedaży 37 zł (w dniu koncertu 45 zł) dostępne są na miejscu oraz w Fotostube przy Zielonym Rynku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane