Jesteś tutaj:Kultura Maluch i tradycja - warsztaty
czwartek, 28 listopada 2019 09:53

Maluch i tradycja - warsztaty

  mnopr
Maluch i tradycja - warsztaty zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na ostatni w roku kalendarzowym cykl dla dzieci 4-10 lat z dorosłymi opiekunami, podczas którego będzie okazja przybliżyć najmłodszym znaczenie słowa „tradycja”. 

Tradycja to sięgnie do tego, co nasze babcie i dziadkowie uznali za cenne i ważne. Organizatorzy zajęć zaproponujemy kontakt z tradycją w wymiarzematerialnym, a to oznacza, że w nadchodzącym zimowym cyklu uczestników czekają trzy konkretne warsztaty.

Podczas najbliższego spotkania, które odbędzie się 2 grudnia o godzinie 17 w sali warsztatowej Starego Ratusza na II piętrze, organizatorzy zaproponują tworzenie tradycyjnych zabawek – czy można je zrobić samodzielnie? Które z nich można określić mianem „tradycyjne”? Z jakich materiałów takie zabawki wykonywano? Na te pytania uczestnicy samodzielnie poszukają odpowiedzi podczas warsztatu.

Obowiązują zgłoszeniae-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / tel: 512 411 867
TRADYCYJNE ZABAWKI już w najbliższy poniedziałek – Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane