Jesteś tutaj:Kultura Upcykling - stare jak nowe
wtorek, 03 grudnia 2019 08:02

Upcykling - stare jak nowe

 
Upcykling - stare jak nowe zdjęcie nadesłane

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w nowej sekcji warsztatowej, skierowanej do osób chcących nauczyć się wykorzystywać stare lub zużyte przedmioty do nowej formy.

Jest to nowa propozycja wśród sekcji MOK skierowana dla osób pełnoletnich, które nie lubią marnować rzeczy, zaśmiecać naszej planety natomiast, które uwielbiają dawać „nowe” życie starym przedmiotom czy rzeczom.

Zapisy na zajęcia ruszają w grudniu (w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie, tam można również nabyć więcej informacji o zajęciach) natomiast odbywać się one będą od stycznia do czerwca 2020 r. w każdy poniedziałek w godzinach: 17:00 – 19:00. Pierwsze zajęcia odbędą się 13 stycznia. Uczestnicy przynoszą materiały i przybory we własnym zakresie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane