Jesteś tutaj:Kultura Świąteczno-królewski Salon Sztuki
środa, 04 grudnia 2019 12:27

Świąteczno-królewski Salon Sztuki

 
Świąteczno-królewski Salon Sztuki zdjęcie nadesłane

Królewskie Salony Sztuki to imprezy organizowane od kilku lat, które łączą cykl działań związanych z muzyką, tańcem, poezją i sztuką.

Tegoroczna świąteczna odsłona salonu, która odbędzie się w niedzielę 8 grudnia o godzinie 16, wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój. 

W programie są świąteczne utwory i kolędy w wykonaniu zespołu Szpaki oraz zespołów wokalnych Happy i Domino z MOK. Będzie okazja usłyszeć m.in. tradycyjne polskie kolędy i staropolskie pastorałki w opracowaniu Jana Maklakiewicza, Stanisława Wiechowicza i Stanisława Niewiadomskiego. Dwa utwory niepolskie: austriacka kolęda Franza Grubera „Cicha noc" i amerykańska piosenka „White Christmas". Każdy może zostać gościem Salonu Sztuki - Zapraszamy! 

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w sekretariacie MOK - koncert odbędzie się w Starym Ratuszu w sali kryształowej (I piętro).

1 komentarz

  • Link do komentarza Anna środa, 04 grudnia 2019 12:48 napisane przez Anna

    Zaproszeń już nie ma. PRZEPRASZAMY

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane