Jesteś tutaj:Kultura MOKołaje już w piątek
środa, 04 grudnia 2019 15:28

MOKołaje już w piątek

 
MOKołaje już w piątek archiwum redakcji

Zapraszamy już w najbliższy piątkowy wieczór na wspólną, mikołajkową zabawę razem z MOKołajami. W programie sporo atrakcji dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Podczas tegorocznych MOKołajów, które odbędą się 6 grudnia na gnieźnieńskim Rynku odbędą się występy stępów zespołów: Retro, Gamma, Happy i Domino; które wykonają świąteczne piosenki wraz z publicznością. Ponadto będzie czas na naukę zumby i tańca oraz warsztatów zdobienia pierników w zabytkowym Autosanie.

Po raz pierwszy na gnieźnieńskim rynku będzie można zrobić zabawne zdjęcie w mikołajkowej fotobudce, a najmłodsi skorzystają z darmowego wejścia na karuzelę oraz zostaną obdarowani słodyczami. 

Największą atrakcją MOKołajek będzie konkurs na przebranie za Św. Mikołaja. Wszystkich chętnych, którzy chcą włączyć się do wspólnej zabawy zapraszamy na deptak, gdzie po rejestracji czeka wyprawa ekspresem polarnym na Rynek oraz finał konkursu (regulamin na stronie MOK) z nagrodami, czyli workami pełnymi upominków. Konkurs zakończy wspólne zdjęcie gnieźnian z MOKołajem. 

W programie 6 grudnia:

16:30 –  Deptak - Ekspres Polarny wraz z paradą Mikołajów

17:00 – Rynek – konkurs na przebranie za św. Mikołaja

  • nauka tańca
  • wspólne wykonanie świątecznych piosenek
  • finał konkursu na mikołajkowe przebranie z nagrodami
  • wspólne zdjęcie gnieźnian z MOKołajem
  • występy wokalne sekcji MOK

ponadto: warsztaty zdobienia pierników, fotobudka, darmowe wejścia na karuzelę, słodycze, przejazdy ekspresem polarnym.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane