Jesteś tutaj:Kultura Wigilia dla samotnych i seniorów w Żydowie
poniedziałek, 16 grudnia 2019 13:56

Wigilia dla samotnych i seniorów w Żydowie

  mn
Wigilia dla samotnych i seniorów w Żydowie zdjęcie nadesłane

W niedzielę 15 grudnia w Domu Socjalnym w Żydowie odbyła się wigilia dla osób samotnych oraz członków Towarzystwa Przyjaciół Żydowa.

Ponad 100 zaproszonych gości wzięło udział w spotkaniu wigilijnym, które przed samymi Świętami Bożego Narodzenia organizowane jest przez Klub Seniora działający przy Towarzystwie Przyjaciół Żydowa.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich gości przez prezesa TPŻ Jacka Siwkę oraz przewodniczącą Klubu Seniora – Halinę Prusak. Słowo do wszystkich zgromadzonych wygłosił ks. Krzysztof Prus, a życzenia na nadchodzące święta złożył Burmistrz Tadeusz Szymanek.

Oprawę muzyczną uświetnił występ Chóru Żydowianie, którzy na tę okoliczność zbliżających się świąt przygotowali kolędy oraz pieśni wigilijne. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjemnej atmosferze. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim sponsorom oraz tym, którzy pomogli w zorganizowaniu tego wspaniałego wieczoru.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane