Jesteś tutaj:Kultura Abolicja w Bibliotece Pedagogicznej
poniedziałek, 16 grudnia 2019 15:53

Abolicja w Bibliotece Pedagogicznej

  mn
Abolicja w Bibliotece Pedagogicznej archiwum redakcji

W związku z okresem świątecznym, kierownictwo Publicznej Biblioteki Pedagogicznej działającej w internacie Medyka, ogłasza abolicję dla zalegających z karami.

Jako "świąteczny prezent od biblioteki" kierownictwo tejże instytucji przekazało, że od 16 grudnia br. do 4 stycznia 2020 roku Publiczna Biblioteka Pedagogiczna przy ul. Mieszka I ogłasza abolicję.

Wszyscy, którzy przetrzymują książki ponad wyznaczony termin, mogą je oddać w tym czasie bez ponoszenia opłat za spóźniony ich zwrot.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane