Jesteś tutaj:Kultura Świąteczny koncert zagości na deptaku
piątek, 20 grudnia 2019 08:33

Świąteczny koncert zagości na deptaku

 

Zapraszamy w sobotę na tradycyjny koncert świąteczny, który jest organizowany przez MOK tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Wydarzenie, które odbywa się od około 20 lat w tym roku zmienia nieco formułę i miejsce. Uczestnicy przenoszą się na deptak przed Starym Ratuszem, wychodząc z koncertem na zewnątrz zamiast, jak dotychczas, zapraszać do gościnnego wnętrza MOK-u.

Motywem przewodnim tegorocznego koncertu jest piosenka  „Last Christmas” niezapomnianego duetu WHAM, którą świat usłyszał po raz pierwszy 35 lat temu. To niezwykła piosenka, ma tylu fanów i wielbicieli, co przeciwników, ale jedno jest pewne, czy się ją lubi czy nie trudno, bez niej wyobrazić sobie święta.

Tradycyjnie już w repertuarze świątecznym, dedykowanym najbliższym, zaprezentują się zespoły wokalne i taneczne MOK oraz gościnie wystąpi zespół „Presto” ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie. Zapraszamy w sobotę 21 grudnia o godz. 16.00 przed gnieźnieński Stary Ratusz.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane