Jesteś tutaj:Kultura Baśniowe jasełka dla uczniów
piątek, 20 grudnia 2019 19:08

Baśniowe jasełka dla uczniów

  mnopr
Baśniowe jasełka dla uczniów zdjęcie nadesłane

Przedświąteczny okres to także czas organizacji różnych spotkań, nawiązujących do Bożego Narodzenia. Jednym z nich są jasełka, które przygotowali m.in. wychowankowie SOSW nr 2 w Gnieźnie.

Podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 przy ul. Powstańców Wielkopolskich otrzymali w tym roku wyjątkową niespodziankę. Oto bowiem w placówce odwróciły się standardowe role i to właśnie ich rodzice oraz grono pedagogiczne przygotowało specjalny występ właśnie dla najmłodszych w postaci jasełek.

Nauczyciele i rodzice kolejno wcielali się w rolę głównych bohaterów popularnych bajek, niosących dary dla nowo narodzonego Jezusa i z serca płynące przesłanie świąteczne. Po jasełkach, również uczniowie zaprezentowali swój prezent świąteczny w postaci koncertu muzycznego, tym razem skierowanego przede wszystkim do rodziców. Nikt przy tym nie krył wielkiego wzruszenia z przygotowanych świątecznych występów.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane