Jesteś tutaj:Kultura Zapraszamy na Sylwestra do Magnolii
sobota, 21 grudnia 2019 12:42

Zapraszamy na Sylwestra do Magnolii

  Artykuł sponsorowany
Zapraszamy na Sylwestra do Magnolii zdjęcie nadesłane

Zapraszamy do skorzystania z oferty sylwestrowej imprezy, która odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Magnolia w Trzemesznie!

Ostatni dzień w 2019 roku warto spędzić w wyjątkowej atmosferze, a nowy, 2020 rok powitać przy szampańskiej zabawie. Dlatego zapraszamy do Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego "Magnolia" w Trzemesznie. Obiekt, położony przy samym Jeziorze Popielewskim, oddalony jest zaledwie 20 km od Gniezna. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę jeziora, jest doskonałym miejscem do wypoczynku w każdym sezonie.

Na tegoroczną zabawę sylwestrową zostało jeszcze kilka miejsc, dlatego warto z skorzystać z okazji, by dobrze powitać Nowy Rok.

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 20:00, a dla gości przygotowane zostało wyśmienite menu. O dobrą atmosferę zadba DJ, który będzie wykonywał największe polskie i światowe hity. Ponadto przewidziano fotościankę, lampkę szampana o północy, a już w Nowym Roku na wszystkich będzie czekać kulinarna niespodzianka.

Organizatorzy zadbali o gości, chcących dojechać na wydarzenie - odbędzie się kurs autobusu z Gniezna tam i z powrotem, dlatego warto skorzystać również i z tej opcji. 

Bilety w cenie 195 złotych od osoby - zapraszamy do kontaktu 603 967 450, www.bankietymagnolia.pl, www.facebook.com/MagnoliaTrzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane