Jesteś tutaj:Kultura Świąteczny Targ Wiejski po raz kolejny
sobota, 21 grudnia 2019 10:58

Świąteczny Targ Wiejski po raz kolejny

 
Świąteczny Targ Wiejski po raz kolejny fot. Rafał Wichniewicz

W budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego po raz kolejny pojawiły się stoiska lokalnych producentów i wytwórców - wszystko ze świątecznym akcentem.

Po raz kolejny Centrum Kultury Scena To Dziwna oraz Starostwo Powiatowe we współpracy z CKZiU zorganizowało Świąteczny Targ Wiejski. Tym razem jednak, z uwagi na dość niekorzystną, deszczową pogodę, wydarzenie odbywa się we wnętrzach ośrodka znajdującego się u zbiegu ul. Słowackiego i Roosevelta. Tam to od 10 do 16 na gości targu czekają najróżniejsze stoiska - od mięs, poprzez miody i sery, po dekoracje świąteczne lub inne pomysły na prezent kupiony w ostatniej chwili. Przy tej okazji można napić się barszczu lub spróbować towarów własnej produkcji.

1 komentarz

  • Link do komentarza kibolka sobota, 21 grudnia 2019 17:18 napisane przez kibolka

    A gdzie klienci? Bo na zdjęciach tłumów brak. Sami urzędnicy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane