Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty folklorystyczne w „Medyku”
niedziela, 22 grudnia 2019 09:25

Warsztaty folklorystyczne w „Medyku”

  mn
Warsztaty folklorystyczne w „Medyku” fot. Rafał Wichniewicz

19 grudnia w Wielkopolskim Samorządowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odbyły się warsztaty folklorystyczne dla seniorów, na których uczestnicy pod wprawnym okiem nauczyciela- florysty mogli przygotować dla siebie i swoich bliskich dekoracje świąteczne.

To kolejna forma integracji szkoły ze środowiskiem lokalnym. W warsztatach bowiem udział brały wszystkie chętne osoby, które tego dnia odwiedziły gościnny „Medyk”. Byli nauczyciele WSCKZiU, członkowie Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Stowarzyszenia „Amazonek”i inni przyjaciele szkoły.

Przy okazji tworzenia pięknych ozdób świątecznych słuchacze Wydziału Opiekun Medyczny dokonywali mierzenia ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane