Jesteś tutaj:Kultura Świąteczne Jam Session
poniedziałek, 23 grudnia 2019 08:27

Świąteczne Jam Session

 
Świąteczne Jam Session zdjęcie nadesłane

Zapraszamy serdecznie na działanie realizowane we współpracy z gnieźnieńskimi muzykami w Starym Ratuszu - już w najbliższą niedzielę!

29 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na Świąteczne Jam Session z gnieźnieńskimi muzykami do Starego Ratusza w Gnieźnie.

W trakcie spotkania będzie okazja usłyszeć wiele muzycznych motywów związanych ze świętami. Pojawią się kolędy i pastorałki, ale nie zabraknie także rozrywkowych utworów. Do przygotowania koncertu zaproszeni zostali gnieźnieńscy muzycy, wśród których pojawią się m.in. Natalia Braciszewska-Kijak, Paulina Kuczyńska-Siwka, Regina Borkowska-Kędzierska, Patrycja Rybarczyk, Paulina Andrzejak, Dominika Sochcka-Drzewiecka, Marcin Kijak, Marcin Bucholc, Maciej Koźmiński, Kacper Połatyński, Marcin Wyrwiński, Sławomir Chudziński, Michał Pilas. 

Będzie to okazja do spędzenia niezapomnianego wieczoru w świątecznej atmosferze. Zapraszamy - wstęp wolny!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane