Jesteś tutaj:Kultura Zapraszamy na świąteczny koncert kolęd w Farze
poniedziałek, 23 grudnia 2019 09:35

Zapraszamy na świąteczny koncert kolęd w Farze

 
Zapraszamy na świąteczny koncert kolęd w Farze archiwum redakcji

W drugie święto Bożego Narodzenia zapraszamy na tradycyjny, coroczny koncert chóralny w kościele pw. św. Trójcy. Tym razem pojawią się dwa zespoły.

Koncert kolęd i pastorałek, odbywający się w tej jednej z najstarszych gnieźnieńskich świątyń, jest niepisaną tradycją mającą miejsce co roku w okresie Bożego Narodzenia. Także i tym razem organizatorzy zapraszają na wydarzenie, zaplanowane w drugie święto. Koncert, który odbędzie się 26 grudnia o godzinie 16:00, będzie przebiegać pod hasłem "On daje życie".

Podczas koncertu przed zgromadzonymi w świątyni wystąpią dwa zespoły - Kameralny Chór Męski "Szpaki" oraz Chór im. św. Ojca Pio, które wykonają najpiękniejsze, znane mniej i bardziej kolędy oraz pastorałki. Wstęp na wydarzenie jest wolny - zapraszamy!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane