Jesteś tutaj:Kultura Koniarze zapraszają na sylwestrowe spotkanie na Rynku
piątek, 27 grudnia 2019 08:34

Koniarze zapraszają na sylwestrowe spotkanie na Rynku

 
Koniarze zapraszają na sylwestrowe spotkanie na Rynku archiwum redakcji

Środowiska miłośników koni z powiatu gnieźnieńskiego zapraszają na wspólne pożegnanie 2019 roku, które tradycyjnie odbędzie się na Rynku.

Co roku gnieźnieńscy koniarze spotykają się na wspólnym "sylwestrze", w trakcie którego żegnają miniony okres jeździecki i świętują nadchodzący nowy rok. Jest to okazja do wspólnego spotkania w swoim gronie oraz z mieszkańcami Grodu Lecha. Pierwsze takie spotkanie odbyło się w 2006 roku, a to oznacza iż teraz już po raz czternasty koniarze zjadą się na Rynek, by wziąć udział w tym wydarzeniu. 

Z tego miejsca zapraszają do udziału zarówno zainteresowanych amatorów konnej jazdy (w razie pytań lub chęci uczestniczenia kontakt z Patrykiem Dobrzyńskim 661 096 246), jak i mieszkańców do wspólnego spotkania we wtorek 31 grudnia o godzinie 12:00 na Rynku.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Gościu poniedziałek, 30 grudnia 2019 19:51 napisane przez Gościu

    Coś tam będzie sie działo? Czy tylko przyjadą, postoją i odjadą?

  • Link do komentarza Kawa piątek, 27 grudnia 2019 22:44 napisane przez Kawa

    Dalej Zbychu szykuj Lorda i ruszaj przywitać 2020 rok

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane