Jesteś tutaj:Kultura Charytatywne Zimowe Jelonki już w niedzielę!
wtorek, 31 grudnia 2019 16:15

Charytatywne Zimowe Jelonki już w niedzielę!

 

Zapraszamy do udziału w wyjątkowej imprezie, której celem jest wparcie dzieci z domu dziecka. Zimowe Jelonki odbędą się już w niedzielę przed świętem Trzech Króli.

Wydarzenie to od lat wpisało się trwale w kalendarz wydarzeń charytatywnych, jakie mają miejsce na terenie Gniezna. Od samego początku, sięgającego pierwszych lat XXI wieku, celem jest wsparcie dzieci przebywających w Domu Dziecka w Trzemesznie. Przy tym uczestnicy imprezy mogą liczyć na dobrą zabawę oraz muzykę ze sceny. 

Już w niedzielę 5 stycznia o godzinie 20:00 w gościnnych murach Klubu Muzycznego "Młyn" wystartują Zimowe Jelonki. W trakcie imprezy wystąpią: Man'yhand, DJ Alfred oraz The Black Bones. W międzyczasie prowadzone będą licytacje różnych fantów - podarowanych przez firmy, instytucje czy osoby. Wstęp na imprezę jest darmowy, ale przy wejściu będzie czekała puszka na dobrowolne datki na rzecz dzieci. 

Dzięki środkom zebranym w poprzednich latach, podopieczni domu dziecka mogli m.in. wielokrotnie wyjechać na zimowe ferie. Warto sprawić, żeby i tym razem udało się im pomóc. Zapraszamy do udziału!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane