Jesteś tutaj:Kultura Stacja Kultura zaprasza na kolejkę z WOŚP
wtorek, 07 stycznia 2020 15:45

Stacja Kultura zaprasza na kolejkę z WOŚP

 
Stacja Kultura zaprasza na kolejkę z WOŚP zdjęcie nadesłane

W najbliższą niedzielę 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stacja Kultura przy CK eSTeDe zaprasza do wspólnej zabawy i przejażdżek pociągiem.

W niedzielę 12 stycznia od godz. 10.00 do 14:00 zapraszamy na Stację Kultura przy ul. Wrzesińskiej 2 w Gnieźnie (stacja Gnieźnieńskiej Kolei Wąskotorowej). W ramach finału WOŚP uruchomione zostaną kursy kolejki do stacji Jelonek, które wyjadą o godzinie 11:00, 12:00 i 13:00.

Ponadto odbędzie się wystawa pojazdów militarnych, zabawy dla dzieci przygotowane przez hufiec ZHP, muzyka na żywo (Jarosław Kusz accordion master, Mental Cat, Agata Kubiak, uczniowie I LO i inni), a także zapewniony będzie bigos i grochówka. Ponadto nie zabraknie także licytacji na rzecz WOŚP. Zapraszamy!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane