Jesteś tutaj:Kultura Ferie z MOK-iem
środa, 08 stycznia 2020 08:20

Ferie z MOK-iem

  mnopr
Ferie z MOK-iem zdjęcie nadesłane

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie zaprasza dzieci w wieku lat 7 – 14 (szkoła podstawowa) na półkolonie, które odbędą się w trakcie ferii zimowych.

W programie spotkań dla młodych uczestników ferii zaplanowane zostały warsztaty kulinarne, teatralne, taneczne, plastyczne, rogalowe, a także kręgielnia i wyjazd do kina oraz wiele innych atrakcji. Zajęcia odbywać się będą w dwóch terminach, na które można zapisać dzieci:

I turnus – 27.01 – 31.01.2020

II turnus – 03.02 – 07.02.2020

Zapisy są możliwe w sekretariacie MOK od 8 stycznia. Cena 220 zł od osoby.

1 komentarz

  • Link do komentarza misiakisia środa, 08 stycznia 2020 09:17 napisane przez misiakisia

    MOK to prywatna instytucja czy jednostka budżetowa UM ? Bo cena pokazuje iz jest to chyba prywatny folwark. No ale cóż wszak to Gniezno i za darmo to tu można dostać w twarz. Dziwię sie jeszcze że ta instytucja prosperuje

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny