Jesteś tutaj:Kultura Nowa strona internetowa Biblioteki
czwartek, 09 stycznia 2020 11:28

Nowa strona internetowa Biblioteki

  mn

Wraz z nowym 2020 rokiem, Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna czyni kolejny krok w kierunku zmiany w zakresie identyfikacji wizualnej - wprowadza nową stronę internetową.

Jak informuje gnieźnieńska książnica, nowa witryna pozwoli użytkownikom na zapoznanie się z aktualną ofertą, komunikatami, wydarzeniami i działalnością instytucji. Priorytetem przy jej projektowaniu była przejrzystość i funkcjonalność mająca na celu jak najmniej wymagający sposób dotarcia do poszukiwanych informacji.

Strona posiada niezbędne optymalizacje dla osób niepełnosprawnych. Oprócz dobrze znanych czytelnikom podstron („o bibliotece”, „kontakt”, „aktualności”, „katalog”), posiada całkiem nowe („działalność”, „oferta edukacyjna”, „biblioteka poleca”, „zbiory”). Strona ma nową strukturę, szatę graficzną i zastosowane udogodnienia, takie jak: lista placówek Biblioteki na stronie startowej czy mapa z lokalizacjami poszczególnych oddziałów.

Nowa witryna stanowi także pomoc dla pracowników biblioteki - jej obsługa jest zdecydowanie szybsza i łatwiejsza. Organizator zaprasza czytelników, obecnych i tych przyszłych, do wirtualnych odwiedzin na www.biblioteka.gniezno.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane