Jesteś tutaj:Kultura „Nigdy więcej wojny” - publikacja na koniec projektu
piątek, 10 stycznia 2020 08:23

„Nigdy więcej wojny” - publikacja na koniec projektu

 
„Nigdy więcej wojny” - publikacja na koniec projektu zdjęcie nadesłane

Lekcja patriotyzmu i historii, a tak naprawdę spotkanie, pełne wzruszeń i emocji miało miejsce podczas promocji książki „Nigdy więcej wojny”, zorganizowane przez Stowarzyszenie Klub Nauczycieli Polskich i Polonijnych w Gnieźnie.

Zrealizowany został projekt naszego KNPiP Gniazdo PL - dzięki pomocy Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta Gniezna została wydana książka "Nigdy więcej wojny". W miniony czwartek 9 stycznia w towarzystwie bohaterów książki odbyło się spotkanie, pełne wzruszeń i emocji, podczas której zaprezentowano samą publikację. 

Był to wyjątkowy dzień i niepowtarzalna chwila na przeżycie tego spotkania w atmosferze wspomnień świadków tego wszystkiego co wydarzyło się 80 lat temu we wrześniu 1939 r. Zebranie wszystkich osób było również okazją do podziękowań wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania książki. Sama publikacja "Nigdy więcej wojny" jest adresowana do nauczycieli i uczniów szkół w Polsce i na świecie oraz organizacji polonijnych. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Robotnik piątek, 10 stycznia 2020 11:14 napisane przez Robotnik

    Kiedy w końcu Starosta czy Prezydent lub ich przedstawiciele, skończą się w końcu bawić i jeździć z imprezy na imprezę. Ludzie jest Was tylu byście skutecznie zajmowali sie problemami Gniezna i Powiatu. Niech was na imprezach reprezentują ludzie Rady Seniorów. !! Dajcie im pisemne upoważnienia by honorowali ich jak króla . A Wy zdrowe chłopy, zajmijcie się robotą należną ludziom zdrowym i młodym. Zajmijcie się myśleniem jak pomóc mieszkańcom. Jak najlepiej rozwiązywać ich problemy . Jakich sił użyć i skąd je wziąć, by zrobić coś, co rozwiąże dany problem. Myślcie ciągle gdzie znaleźć pieniądze by starczyło na rozwiązanie jak największe ilości bolączek mieszkańców . Od tego przede wszystkim jesteście !

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane