Jesteś tutaj:Kultura Klub „Espresso z książką na Winiarach”
poniedziałek, 13 stycznia 2020 09:27

Klub „Espresso z książką na Winiarach”

  mn
Klub „Espresso z książką na Winiarach” zdjęcie nadesłane

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza do udziału w nowym klubie czytelniczym, który rozpoczął działalność w jednostce na Winiarach.

Gnieźnieńska książnica ogłosiła, że przy Bibliotece powstaje piąty klub czytelniczy - „Espresso z książką na Winiarach”. Jest to odpowiedź na prośby mieszkańców tej części Gniezna, którym brakowało miejsca na literackie pogaduchy u siebie, na Winiarach.

Jak zapewnia jego założycielka Ludomira Nawrocka, kierownik Filii nr 9 Biblioteki, klub będzie rozwijał się w takt oczekiwań i sugestii jego uczestników. Jednym słowem, Bibliotece przybędzie kolejne grono literackich dyskutantów. Na pierwsze spotkanie organizator zaprasza w poniedziałek, 20 stycznia, o godz. 16.00 do Filii nr 9 na os. Orła Białego 18 (budynek SP 10).

1 komentarz

  • Link do komentarza Orlanin poniedziałek, 13 stycznia 2020 10:48 napisane przez Orlanin

    Piękna idea, tylko patrząc na ten klub w "city" Gniezno to siedlisko i kuźnia mysli liberalno-marksistowskich.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane