Jesteś tutaj:Kultura Koncert kolęd reprezentacyjnego zespołu artystycznego WP
środa, 22 stycznia 2020 11:28

Koncert kolęd reprezentacyjnego zespołu artystycznego WP

 
Koncert kolęd reprezentacyjnego zespołu artystycznego WP źródło: Wikipedia

W najbliższą niedzielę 26 stycznia w kościele parafii pw. bł. Michała Kozala odbędzie się świąteczny koncert w wykonaniu wyjątkowych artystów.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego - chór, soliści i orkiestra w liczbie 50 osób, przyjedzie w niedzielę 26 stycznia by wystąpić w kościele parafii pw. bł. Michała Kozala przy ul. Orzeszkowej. Koncert odbędzie się bezpośrednio po mszy świętej, odprawianej o godzinie 14.

W programie występu znajduje się stały repertuar przygotowany przez artystów, w tym kolędy świąteczne. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane