Jesteś tutaj:Kultura Cykl debat: Prymas Stefan Wyszyński na dziś
wtorek, 28 stycznia 2020 09:31

Cykl debat: Prymas Stefan Wyszyński na dziś

  mnopr
Cykl debat: Prymas Stefan Wyszyński na dziś zdjęcie nadesłane

Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" oraz Prymasowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Gnieźnie zapraszają na cykl debat pt. "Prymas Stefan Wyszyński na dziś".

Intencją organizatorów jest promowanie nauczania Prymasa Tysiąclecia w szczególnym roku ogłoszenia jego beatyfikacji, która została zaplanowana na 7 czerwca 2020 r.

Pierwsze ze spotkań pt. "Kryzys czy przemiana społeczna rodziny? Aktualność nauczania Kardynała Stefana Wyszyńskiego" odbędzie się 3 lutego 2020 r. o godz. 18:00 w Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie.

W trakcie prelekcji głos zabierze dr Michał Białkowski, dr hab. Paweł Skibiński oraz prof. dr hab. inż. Andrzej Urbaniak. Kolejne panele tematyczne przewidziane zostały 2 marca, 6 kwietnia i 4 maja. Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza smutny wtorek, 28 stycznia 2020 18:43 napisane przez smutny

    Temat fajny. Ale miejsce chybione. Kto tam dojdzie do tego seminarium? Nie można było tego zorganizować w ogrzewanym kościele garnizonowym?

  • Link do komentarza Oremo wtorek, 28 stycznia 2020 09:37 napisane przez Oremo

    Bardzo potrzebna inicjatywa. Czas przypomnieć w Gnieźnie mądrą myśl Prymasa Tysiąclecia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane