Jesteś tutaj:Kultura Kurs języka angielskiego z biblioteką
wtorek, 28 stycznia 2020 13:49

Kurs języka angielskiego z biblioteką

  mnopr
Kurs języka angielskiego z biblioteką zdjęcie nadesłane

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna organizować będzie bezpłatny kurs języka angielskiego, skierowany do określonej grupy osób.

W projekcie mogą wziąć udział osoby w wieku 25-74 lata, zamieszkujące w województwie wielkopolskim i posiadające wykształcenie maksymalnie średnie. Zajęcia w wymiarze 120 godzin są organizowane dzięki współfinansowaniu ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Pierwszeństwo udziału w projekcie mają:
- osoby niepracujące (bezrobotne i bierne zawodowo)
- osoby powyżej 50-tego roku życia
- osoby niepełnosprawne.

Kurs jest całkowicie bezpłatny i będzie odbywać się w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Gnieźnie. Jego zakończenie nastąpi egzaminem zewnętrznym. Zapisy trwają do 7 lutego - pod numerem telefonu 577 001 317.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane