Jesteś tutaj:Kultura Filmowe historie na plakacie - warsztaty
wtorek, 04 lutego 2020 08:40

Filmowe historie na plakacie - warsztaty

  mn
Filmowe historie na plakacie - warsztaty zdjęcie nadesłane

W czwartek 6 lutego Stary Ratusz zaprasza do zapoznania się z najnowszą wystawą "Filmowe historie na plakacie". 

W ramach tych warsztatów, dzieci wraz z opiekunami poznają lub też przypomną sobie niezwykłe postaci i ich historie. Spróbują także stworzyć własne opowieści, w których pojawią się Pan Kleks, Koralgol, Janosik czy Reksio. 

Zapraszamy w czwartek 6 lutego o godz. 11:00. Organizatorzy proszą o zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie 512 411 867 bądź poprzez Facebook Starego Ratusza.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane