Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty tańca z Rafałem Maserakiem
środa, 19 lutego 2020 10:59

Warsztaty tańca z Rafałem Maserakiem

  Materiał prasowy
Warsztaty tańca z Rafałem Maserakiem zdjęcie nadesłane

Zapraszamy już w niedzielę 29 marca na warsztaty latino solo, które poprowadzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich tancerzy - Rafał Maserak, jedna z twarzy programu Taniec z Gwiazdami.

Do udziału w warsztatach zaproszeni są wszyscy, którzy mają za sobą już jakąkolwiek naukę tańca lub też chcą spróbować pierwszy raz. Będą to warsztaty, dlatego aby każdy mógł z nich wynieść coś dla siebie, ilość uczestników jest ograniczona. 

Warsztaty odbędą się w hali GOSiR przy ul. Jolenty w Gnieźnie - udział w nich jest płatny. Jeśli ktoś chce wcześniej pouczyć się tego, co będzie na warsztatach z tancerzem, może wziąć udział we wcześniejszych zajęciach. Specjalnie w tym celu uruchomione zostały "Latino Solo by Rafał Maserak", które odbywają się dwa razy w tygodniu w siedzibie Malevo Dance Studio. Więcej szczegółów odnośnie wydarzenia oraz warsztatów można znaleźć na stronie www.malevo.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane