Jesteś tutaj:Kultura Wystawa Wielkopolska Press Photo 2019 zagości w Gnieźnie
środa, 19 lutego 2020 13:06

Wystawa Wielkopolska Press Photo 2019 zagości w Gnieźnie

 
Wystawa Wielkopolska Press Photo 2019 zagości w Gnieźnie archiwum redakcji

Zapraszamy na wernisaż pokonkursowej wystawy fotografii, organizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury.

Najbardziej prestiżowy konkurs fotograficzny w Wielkopolsce, skierowany do reporterów, jest okazją do corocznej konfrontacji i przedstawienia najciekawszych wydarzeń, uchwyconych migawką. Wywołuje on liczne dyskusje o roli fotografii w praktyce dziennikarskiej i stwarza forum prezentowania ich dorobku. 

W tym roku na wystawie będzie można zobaczyć prace, które zostały wyłonione z prawie 1500 nadesłanych do konkursu przez 91 autorów. Wśród nich nie zabraknie prac autorstwa gnieźnian - Marka Lapisa, Piotra Robakowskiego oraz braci Dawida i Waldemara Stube. 

Wernisaż odbędzie się w piątek 28 lutego o godzinie 18:00 w Czytelni na piętrze w I Liceum Ogólnokształcącym. Prace będzie można oglądać do 15 marca br.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane