Jesteś tutaj:Kultura Koncert uczniów Szkoły Muzycznej
czwartek, 20 lutego 2020 07:48

Koncert uczniów Szkoły Muzycznej

  mn
Koncert uczniów Szkoły Muzycznej zdjęcie nadesłane

Zapraszamy w najbliższą niedzielę na koncert wychowanków Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych, który odbędzie się w Starym Ratuszu.

W niedzielę 23 lutego 2020 r. o godz. 16:00 będzie okazja posłuchać młodych adeptów Szkoły Muzycznej w Gnieźnie. Są to uczniowie II stopnia, kształcący się w klasach fortepianu, skrzypiec oraz instrumentów dętych.

Będzie okazja usłyszeć utwory zarówno klasyczne, jak i interpretacje utworów rozrywkowych. To kolejne już spotkanie z młodymi muzykami w murach Starego Ratusza pod hasłem "Muzyczne historie", wpisuje się we wszystkie działania podejmowane w lutym przez filię Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie. 

Zapraszamy do sali koncertowej na ul. Chrobrego 40/41. Wstęp wolny!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane