Jesteś tutaj:Kultura Nabór do Zespołu Tańca Ludowego „Gniezno”
wtorek, 25 lutego 2020 08:01

Nabór do Zespołu Tańca Ludowego „Gniezno”

 
Nabór do Zespołu Tańca Ludowego „Gniezno” archiwum redakcji

Zespół Tańca Ludowego zaprasza wszystkie chętne osoby do wstąpienia - to dobra okazja, by nauczyć się lub podszkolić w tańcu. 

Działający od kilku lat ZTL "Gniezno" wielokrotnie miał już okazję zaprezentować swoje umiejętności nie tylko przed mieszkańcami Grodu Lecha czy powiatu, ale także poza granicami naszego regionu. Uczestnictwo w zespole to nie tylko występy, ale przede wszystkim dobra zabawa i nauka.

Zespół Tańca Ludowego zaprasza młodzież (wiek 15-18) oraz dorosłych (w wieku 18+ i 30+) na nabór, który odbędzie się w najbliższych dniach. Okazja, by zapoznać się z działalnością grupy, nadarzy się w środę 26 lutego o godzinie 17 lub w piątek 28 lutego o godzinie 18 - oba spotkania w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych przy ul. Chrobrego. 

Nie liczą się umiejętności, ale chęci - członkowie zespołu pomogą w nauce tańca. Uwaga - nabory do grupy dziecięcej odbędą się we wrześniu br.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane