Jesteś tutaj:Kultura Dla Najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone
piątek, 28 lutego 2020 09:05

Dla Najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone

 
Dla Najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone zdjęcie nadesłane

Zapraszamy do udziału w comiesięcznych zajęciach - "Dla Najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone. ", które organizowane są w Starym Ratuszu.

Wsłuchując się w potrzeby rodziców oraz zważając na rozrastającą się grupę odbiorców, cyklicznie już odbywają się zajęcia z podziałem na grupy w przypadku warsztatów muzycznych. Od marca również sensoplastyka będzie miała dwie odsłony - z podziałem wiekowym - w niedzielę 1 marca na godz. 11:00 Stary Ratusz zaprasza rodziny z dziećmi w wieku 2-5 lat, natomiast najmłodszych - od 6 miesiąca życia do 2 roku zaprasza w poniedziałek o godz. 16:00.

Każdorazowo zajęcia dotyczą innej tematyki, tym razem nawiązując do tematu miesiąca, w którym królować będą słowa, najmłodsi sensorycznie zmierzą się z alfabetem.

By wziąć udział w warsztacie należy napisać maila na podany adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź odwiedzić Facebook Starego Ratusza i tam zgłosić swoją gotowość. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane