Jesteś tutaj:Kultura Stary Ratusz i MOK przenosi się chwilowo do sieci
wtorek, 17 marca 2020 11:34

Stary Ratusz i MOK przenosi się chwilowo do sieci

 

Obecna sytuacja to trudny czas dla wszystkich. Stary Ratusz oraz MOK zachęcają do wspólnych działań, podejmowanych w sieci.

Przez ostatnie dni zarówno MOK, jak i Stary Ratusz byli zmuszeni odwołać różne imprezy i spotkania. Ośrodki kultury wracają jednak do mieszkańców, apelując o dbanie o siebie i pozostawanie w domach: - My tymczasem codziennie o godzinie 12-tej i 20-tej  na stronach facebook MOK i Starego Ratusza – przygotujemy Wam coś ciekawego. Wykorzystajmy dobrze ten czas i bądźmy w kontakcie - informują organizatorzy. 

Zapraszamy, szczególnie najmłodszych, na stronę internetową MOK-u, a także na Facebooka Starego Ratusza oraz Domu Powstańca Wielkopolskiego, gdzie będą się pojawiać różne historie, zadania i inne informacje, które będą miały na celu wejście w interakcję z gnieźnianami:

mok.gniezno.pl

Miejski Ośrodek Kultury

Stary Ratusz

Dom Powstańca Wielkopolskiego

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane