Jesteś tutaj:Kultura Wielka gala malowania jaja... online
środa, 08 kwietnia 2020 08:14

Wielka gala malowania jaja... online

 
Wielka gala malowania jaja... online archiwum redakcji

Tradycją Miejskiego Ośrodka Kultury były coroczne imprezy okołowielkanocne, związane z malowaniem pisanek. W tym roku organizatorzy zapraszają do pracy domowej i pochwalenia się dziełem w internecie.

Coroczne gale malowania jaja odbywały się na wolnym powietrzu lub w siedzibie MOK-u, jeśli na to nie pozwalała pogoda. W tym roku jednak obecnej sytuacji nie udało się pokonać i wydarzenie nie odbędzie się w swojej dotychczasowej formule. Niemniej organizatorzy zachęcają do pracy w domu.

- Każdego roku w Wielki Czwartek w samo południe rozpoczynaliśmy z mieszkańcami Gniezna wielkanocne świętowanie czyli „Galę Malowania Jaja”. Skoro nie możemy zobaczyć się na deptaku to zapraszamy Was do malowania jaj w domach. Ozdabiajcie je wykorzystując dowolne techniki - informuje MOK, który zachęca do zapoznania się z regulaminem konkursu na stronie ośrodka, a także dzielenia się swoimi pracami w sieci. Na najlepsze "jajeczne dzieła" czekają nagrody, a zwycięzcy zostaną wyłonieni po świętach.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane