Jesteś tutaj:Kultura Tydzień atrakcji dla dzieci... online
wtorek, 26 maja 2020 08:13

Tydzień atrakcji dla dzieci... online

  mnopr
Tydzień atrakcji dla dzieci... online zdjęcie nadesłane

Ze względów bezpieczeństwa, w tym roku wszystkie działania kulturalne Miasta Gniezna, Miejskiego Ośrodka Kultury i Starego Ratusza związane z Dniem Dziecka odbędą się w przestrzeni internetowej. Nie znaczy to jednak, że będzie nudno. Wręcz przeciwnie!

Dla najmłodszych przewidziano konkursy, warsztaty oraz zajęcia plastyczne i muzyczne. Bogaty program wydarzeń rozpisano na cały tydzień, począwszy od wtorku 26 maja aż do 1 czerwca. Prezydencki (Ty)Dzień Dziecka będzie transmitowany na Facebooku Królewskiego Gniezna, Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Starego Ratusza, a także na stronie MOK-u. Co ważne - aby oglądać materiały nie trzeba być zarejestrowanym w serwisie, dlatego zachęcamy do korzystania.

Pełen program dostępny jest w plakacie poniżej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane