Jesteś tutaj:Blogi Żądam od prezydenta Budasza przeprosin i sprostowania
wtorek, 09 czerwca 2020 23:39

Żądam od prezydenta Budasza przeprosin i sprostowania

  Paweł Kamiński

Postanowiłem ponownie zabrać głos w sprawie sprzedaży działki przy ul. Poznańskiej, gdyż uważam, że temat niewystarczająco wybrzmiał w przestrzeni publicznej, a wszyscy powinni znać historię tej działki. Ponadto prezydent Budasz świadomie wprowadził mieszkańców Gniezna w błąd i naruszył moje i moich kolegów klubowych dobra osobiste. Żądam przeprosin i sprostowania tej fałszywej informacji. Niespełnienie tych warunków skutkować będzie procesem sądowym o naruszenie dóbr osobistych. Zapraszam do wysłuchania mojej wypowiedzi.

 

17 komentarzy

 • Link do komentarza Jam_Jest poniedziałek, 15 czerwca 2020 15:34 napisane przez Jam_Jest

  Ad:Zenas:
  ***********
  Gdybym był niegrzeczny, to napisałbym, że albo jesteś kretyn, czy też niedouk, który nie umie czytać ze zrozumieniem.

  W którym miejscu mojego wpisu zaznaczyłem, że syf i stagnacja Gniezna mi odpowiada? Zanim postanowi pan skomentować czyjąś wypowiedź, to najpierw proszę ją przeczytać ze zrozumieniem, następnie odnieść się co do treści.

 • Link do komentarza wilk niedziela, 14 czerwca 2020 15:47 napisane przez wilk

  Pytam się gimbusów,dzbanów i komuno wróć,którzy powybierali mieszkańcom POSTKOMUNĘ, KOGO BUDZIK zwany prezydentem obudził ,przez CZTERY lata ??????

 • Link do komentarza Zenas niedziela, 14 czerwca 2020 11:55 napisane przez Zenas

  Jam_Jest. Fakt, że Panu syf i stagnacja Gniezna odpowiada,nie znaczy, by inni mieli inne zdanie zgodne z rzeczywistością. Gniezno jest brudne, byle jakie i umiera na naszych oczach.

 • Link do komentarza Jam_Jest sobota, 13 czerwca 2020 10:04 napisane przez Jam_Jest

  Ad:senior:
  *************
  ...cytat. (Osikane króliki, coraz większy bałagan w brudnym i zapuszczonym mieście, które późnym popołudniem straszy pustkami. Takiego regresu Gniezno nie miało od wielu, wielu lat!)

  Przepraszam,że odważę się i zapytam seniorze, czy w Gnieźnie mieszkają lumpy, czy cywilizowani ludzie, że w swoim tekście zwracasz uwagę na faktyczny syf?

 • Link do komentarza zawodowiec piątek, 12 czerwca 2020 22:10 napisane przez zawodowiec

  Benedykt jako wybitny uczony wygłasza opinie, które nijak maja pokrycie w rzeczywistości. panie, są ludzie rożnych profesji, którzy sa byle jacy, inni sa jako tacy, ale też są wybitni. Pan o tym nie wie? To po co się pan wypowiada?

 • Link do komentarza senior piątek, 12 czerwca 2020 14:26 napisane przez senior

  Pan Benedykt myśli tak , o radnym Kamińskim, bo inaczej nie potrafi. Po porostu typowy Beniu - kombinator. Skoro Kamiński nie wygrał wyborów prezydenckich, to w opinii "Benedykta" kieruje nim uraza. Jaka uraza panie Benedykcie? Wybory w moim przekonaniu nie przegrał Kamiński, a przegrało i to z kretesem Gniezno i jego mieszkańcy, którym w głowę wbijano, tak, jak Panu, takie banialuki, że Gnieznu nie potrzeba żadnych innowacji, które są całkiem realne w tym regionie. No i teraz największym osiągnięciem tego prezydenta są królicze hity i zabudowanie Gniezna hipermarketami.

 • Link do komentarza urzędas piątek, 12 czerwca 2020 09:40 napisane przez urzędas

  Panie Julianie, płakać nad losem Gniezna to może Pański idol T. Budasz biorąc za wzór swego nowego męża opatrznościowego niejakiego Sz. Hołowni, który publicznie beczał w telewizji. Dla przypomnienia to taki niestabilnie emocjonalnie kandydat na prezydenta Polski, który zachwycił gnieźnieńskiego prezydenta. A płakać to mogą oni razem nad upadkiem naszego miasta, za brud, bałagan, za pustoszejące centrum pierwszej stolicy Polski, za to, że po rządach Budasza miasto latami nie dźwignie się z marazmu zafundowanego nam przez tę władzę.

 • Link do komentarza Benedykt czwartek, 11 czerwca 2020 16:46 napisane przez Benedykt

  Moje uwagi do wypowiedzi pana radnego. Nie ma profesjonalnych urbanistów , są tyko urbaniści - jest to zawód jak każdy inny.
  Każda lokalizacja dużego obiektu będzie miała tak zwolenników jak i przeciwników. Pan radny może się nie zgadzać, ale widzę że bardziej nim kieruje jego urażone ego jak faktyczny interes społeczny.

 • Link do komentarza Jemioła czwartek, 11 czerwca 2020 10:39 napisane przez Jemioła

  Mieszkańcy Gniezna wybrali sobie prezydenta miasta na swoją miarę. Bez polotu bez pomysłów. Centrum historycznego miasta wymiera, w sklepach tandeta, tam gdzie trochę zielono, to chwasty i dzika trawa. Trochę dalej od centrum, galerie handlowe świecące pustkami. ..
  Tak wygląda królewskie miasto Gniezno.

 • Link do komentarza Onufry Z czwartek, 11 czerwca 2020 10:23 napisane przez Onufry Z

  Do - " witka" . Nie , nie wszyscy wiedzą że ma ,miałaby tam powstać galeria( kolejna). Czy aby na pewno w Gnieźnie jest potrzebna ? Potrzebne jest przede wszystkim wsparcie ,pomoc i ułatwienia lokalnym przedsiębiorcom ,inwestorom by móc się rozwija ,tworzyć( dobrze płatne )miejsca pracy , budować mieszkania dla młodych by ich w Gnieźnie zatrzymać. Łatwo można znaleźć w internecie kto jest właścicielem ,"galerii" ,komu sprzedane są grunty pod tę inwestycję ,kto nimi zarządza i kto na tym zarabia najwięcej .

 • Link do komentarza jarom czwartek, 11 czerwca 2020 10:17 napisane przez jarom

  Panie radny. Przegrał Pan wybory prezydenckie i naprawdę już pora zachować się jak chłop z j...mi i pogodzić się z porażką /dotkliwą/.

 • Link do komentarza Marek czwartek, 11 czerwca 2020 07:33 napisane przez Marek

  BĘDĄ W NAJBLIŻSZYM CZASIE WYBORY. Te prezydenckie ale potem tez następne. Dlaczego prezydent MIASTA GNIEZNA przy tej okazji nie przeprowadzi referendum wśród mieszkańców Skiereszewa , Dalek i Piekar. To do mieszkańców tego rejonu miasta powinna należeć decyzja w tej sprawie !! Panie Prezydencie i Panie Kamiński DEMOKRACJI NIGDY DOSYĆ !!

 • Link do komentarza Julian czwartek, 11 czerwca 2020 00:39 napisane przez Julian

  Wystawiony przez PO czyli do końca musi być PO? A Pinokio był w PO teraz premier czyli co wiarygodny? A radny K. to niech płacze, i tak śmiechu to warte

 • Link do komentarza senior środa, 10 czerwca 2020 23:03 napisane przez senior

  Witek nie masz racji. Tam nigdy nie miało być galerii ( zresztą dla mnie galeria to raczej muzeum). Przez lata uważano, ze ten teren nadaje się na rozwój np. świata naukowego Gniezna związanego z naszą historią i badaniami archeologicznymi albo na cele związane z profesjonalnym rozwojem turystyki lub tym podobne. No, ale jak do rządzenia Gnieznem zabierają się laicy, którzy w dodatku nie potrafią korzystać z kompetentnych i wykształconych doradców, z doświadczonych autorytetów, to mamy co mamy. Osikane króliki, coraz większy bałagan w brudnym i zapuszczonym mieście, które późnym popołudniem straszy pustkami. Takiego regresu Gniezno nie miało od wielu, wielu lat!

 • Link do komentarza kibolo środa, 10 czerwca 2020 14:10 napisane przez kibolo

  I odpuść nam nasze winy jako i my... powinniśmy robić to samo.Religia nie jest zła.Fajnie się ją czyta.Gorzej z przestrzeganiem.

 • Link do komentarza wyborca środa, 10 czerwca 2020 09:42 napisane przez wyborca

  No, no panie radny, mocne słowa. Ale opozycja powinna być twarda i dawać wyborcom jasne przekazy, bo ludzie mają krótką pamięć. Niestety, gnieźnieński prezydent sam się odkrył jako niewiarygodny popierając Holownie, a przecież został wystawiony przez PO. Więc niech teraz wytłumaczy się wyborcom PO, jakie przesłanki kryją się za tą nagła zmianą poglądów?

 • Link do komentarza witek środa, 10 czerwca 2020 07:56 napisane przez witek

  Nie wybrzmiał. Bo wszyscy od lat wiedzieli, że powstanie tam galeria. A pis jak zwykle nie na czasie... :D

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane