Jesteś tutaj:Kultura Przyrodniczy konkurs fotograficzny dla młodzieży i studentów
środa, 24 czerwca 2020 10:26

Przyrodniczy konkurs fotograficzny dla młodzieży i studentów

  mn
Przyrodniczy konkurs fotograficzny dla młodzieży i studentów zdjęcie nadesłane

Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego ogłasza konkurs fotograficzny pn. „Odkryj walory przyrodnicze powiatu”, adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów. Termin nadsyłania prac upływa 16 października.

Ideą konkursu jest udokumentowanie piękna przyrody, miejsc cennych przyrodniczo znajdujących się na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

Uczestnikiem konkursu może być uczeń liceum ogólnokształcącego, szkoły ponadpodstawowej i student uczelni wyższej. Konkurs skierowany jest do miłośników przyrody i fotografii zarazem. Do konkursu mogą być zgłoszone jedynie te fotografie, które nie zostały uprzednio zgłoszone do innego konkursu. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Każdy uczestnik do konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia wykonane przez niego samodzielnie. Fotografie należy przesłać w formie odbitek kolorowych w formacie 15x21 cm (maksymalnie 24x30 cm).

Fotografia zgłoszona do konkursu w szczególności powinna przedstawiać:

  • świat roślin i zwierząt;
  • walory przyrodnicze;
  • atrakcje krajobrazu;
  • urokliwe przyrodniczo miejsce.

Prace konkursowe należy dostarczyć osobiście lub przesłać w kopertach w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 października 2020 r. na adres: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wydział Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa, ul. Papieża Jana Pawła II 9/10 62-200 Gniezno z dopiskiem: „Odkryj walory przyrodnicze powiatu”.

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu: 61 424 07 48.

Konkurs organizowany w ramach przedsięwzięcia dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu pn. „Z ekologią żyj w zgodzie i pomagaj przyrodzie - konkursy i inne imprezy upowszechniające wiedzę ekologiczną i przyrodniczą na terenie powiatu gnieźnieńskiego”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane