Jesteś tutaj:Kultura Letnie Prezentacje Organowe w katedrze gnieźnieńskiej
czwartek, 25 czerwca 2020 09:00

Letnie Prezentacje Organowe w katedrze gnieźnieńskiej

 

Zapraszamy na kolejną, już czwartą odsłonę wakacyjnego cyklu koncertów organowych, odbywających się w katedrze gnieźnieńskiej.

IV Letnie Prezentacje Organowe odbywać się będą we wszystkie niedziele lipca i sierpnia, wzorem lat poprzednich. Słuchaczom zaprezentuje się kilkunastu muzyków, wykonujących utwory zarówno na organach, jak i okazyjnie także i innych instrumentach. Wszystkie koncerty rozpoczynać się będą o godzinie 14:15.

1 komentarz

  • Link do komentarza Moro sobota, 27 czerwca 2020 07:37 napisane przez Moro

    Szkoda, ze nie ma żadnego chóru jako przerywnik. A i mały smyczkowy zespół,kameralny też by się przydał. Ale dobre i to .

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane