Jesteś tutaj:Kultura Koncert „Emocji” dla najmłodszych
piątek, 26 czerwca 2020 09:50

Koncert „Emocji” dla najmłodszych

 
Koncert „Emocji” dla najmłodszych źródło: Latarnia na Wenei

Dzień po otwarciu Latarni, organizatorzy mają propozycję dla najmłodszych - wraz z dziećmi zapraszają na koncert "EMOCJI", który odbędzie się w niedzielę 5 lipca.

Jak twórcy "EMOCJI" mówią o sobie: "Zaglądamy w głąb siebie, aby zauważyć, nazwać i zrozumieć nasze emocje. Świadome przeżywanie i poznawanie wszystkiego, co niesie ze sobą dzieciństwo to recepta na szczęśliwą i dobrą dorosłość. Piosenki o emocjach dają dzieciom muzyczną frajdę oraz niosą ze sobą wartościowe treści. Nasze koncerty to wartościowa propozycja i świetny pomysł na rodzinne, muzyczne wydarzenie. Nasza muzyka skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Staramy się, aby koncert był współtworzony przez dzieci poprzez wspólne śpiewanie, tańce, rozmowy i żarty".

Koncert został zaplanowany na niedzielę 5 lipca o godzinie 16:00 w Latarni na Wenei. Przed młodymi gnieźnianami wystąpią muzycy: Agata Świętoń – pomysłodawczyni projektu, autorka muzyki i tekstów, śpiew, Paweł PUSZ Osicki – instrumenty perkusyjne i milion innych, śpiew oraz Ignacy Jan Wiśniewski – instrumenty klawiszowe, śpiew. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane