Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty tkania makatek
wtorek, 30 czerwca 2020 16:18

Warsztaty tkania makatek

 

Latarnia na Wenei zaprasza młodzież i dorosłych na warsztaty tkania makatek z Marceliną Hertmann, które odbędą się w czwartek 9 lipca.

Warsztat skierowany jest dla osób początkujących, jak i tych bardziej zaznajomionych z tematem. Organizatorzy zapraszają do stworzenia małego dzieła sztuki, które przyozdobi każdą ścianę - czy to w domu, pracy czy gdziekolwiek indziej. 

Warsztat odbędzie się w czwartek 9 lipca o godzinie 16:00 i wstęp na niego jest wolny, ale obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu LATOŚ NA WENEI! dofinansowanego ze środków Narodowe Centrum Kultury w ramach programu "Kultura - Interwencje 2020".

Organizatorzy proszą o zachowanie odstępu 2 m od innych uczestników lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje). Na miejscu będą dostępne środki dezynfekujące.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane