Jesteś tutaj:Kultura „Książka na telefon” powraca
czwartek, 02 lipca 2020 14:00

„Książka na telefon” powraca

  mn
„Książka na telefon” powraca zdjęcie nadesłane

Na lato – od 15 lipca do końca września – powraca usługa „książka na telefon”, realizowana przez Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna wspólnie z Gnieźnieńskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

Ponieważ inicjatywa wraca w nowej rzeczywistości, konieczne jest przygotowanie wolontariuszy do książkowych wizyt w nowych warunkach sanitarnych. Zostaną oni przeszkoleni przez ratownika medycznego, a następnie zaopatrzeni w maseczki, środki do dezynfekcji i wtedy ruszą w teren.

Usługa książka na telefon skierowana jest do osób, które z powodów zdrowotnych nie mogą same odwiedzać biblioteki. Numer telefonu książki na telefon to 61 426 40 54. Usługa jest realizowana w ramach projektu „Dwukierunkowa do czytania – książka na telefon” dofinansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane