Jesteś tutaj:Kultura Najlepsi w Zielonym Konkursie zostali wyróżnieni
poniedziałek, 03 sierpnia 2020 14:56

Najlepsi w Zielonym Konkursie zostali wyróżnieni

  mn
Najlepsi w Zielonym Konkursie zostali wyróżnieni zdjęcie nadesłane

W miniony piątek organizatorzy Zielonego Konkursu na najpiękniejszy taras, balkon i ogród odwiedzili jego laureatów i wręczyli im nagrody.

Do ogłoszonego kilka tygodni temu konkursu zgłosiło się kilkudziesięciu mieszkańców Gniezna, którzy nadesłali mnóstwo zdjęć prezentujących ich zielone zakątki.

W kategorii najpiękniejszy ogród wygrała pani Małgorzata ze Skiereszewa, a wyróżnienia otrzymali pani Katarzyna z rodzicami za ogród w ROD przy ul. Wrzesińskiej oraz pani Barbara i pan Grzegorz za ogród w ROD przy ul. Gdańskiej. Bony ufundowały firmy MAL-LAK i Szkółka Drzew i Krzewów Agnieszka Różańska - Gągalska. 

W kategorii najpiękniejszy taras/balkon wygrała pani Malwina z Dalek, a wyróżnienia otrzymali pani Magdalena z Winiar i pani Sława z Kawiar. Bony ufundowała firma Zielona Fabryka a upominki organizator konkursu - Tomasz Dzionek radny miasta Gniezna.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane