Jesteś tutaj:Kultura Laboratorium opowieści - warsztaty kreatywnego opowiadania
środa, 19 sierpnia 2020 12:35

Laboratorium opowieści - warsztaty kreatywnego opowiadania

 

Oto propozycja kolejnych warsztatów, tym razem dla tych, którzy chcieliby poćwiczyć swoje umiejętności głośnej ilustracji słowem, czyli opowiadania.

Jak wiemy, wszystkie dobrze zbudowane historie powinny, oprócz zajmującej fabuły, gawędziarskiego tonu, muszą mieć i konstrukcję. Oto nieco przewrotna propozycja nabycia tych umiejętności - udział w grze. Grze dość niezwykłej - dziejącej się w czasie realnym i powstającej dzięki narracji. To gra Role Playing Game, czyli edukacyjna Narracyjna Gra Fabularna. Jej przewodnikiem i prowadzącym spotkanie będzie Tomasz Antosik, wieloletni członek Stowarzyszenia Fantastyki "Fantasmagoria", doświadczony mistrz gry, fascynat literatury i fantastyki.

Zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o mailowe zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koniecznie z dopiskiem „Sesja RPG". Można je wysyłać do piątku 21 sierpnia. Warsztaty odbędą się w niedzielę 23 sierpnia o godzinie 11 w Latarni na Wenei.

Wydarzenie Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna realizowane w ramach projektu "Laboratorium słowa" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane